Najczęściej kupowane

Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze odpowiednich produktów i odpowiemy na wszelkie pytania. Aby zapewnić Państwu komfort dokonywania zakupów, nasza oferta dostępna jest u dystrybutorów na terenie całej Polski.

ZAMÓWIENIE

Zamówienie można złożyć również bezpośrednio do nas wysyłając je na adres  lub za pomocą strony internetowej po uprzednim utworzeniu konta. Po zalogowaniu się na swoje konto będą widoczne ceny produktów oraz formularz zamówienia.

DOSTAWA

Wysyłki produktów dostępnych w magazynie realizujemy w ciągu 48 godzin. Przy zamówieniach powyżej 500 zł netto istnieje możliwość bezpośredniej dostawy do Państwa.

FAKTURA

Sprzedawcą naszych produktów jest dystrybutor wskazany na zamówieniu.

POLITYKA OCHRONY DANYCH

Administratorem Państwa danych osobowych jest INCOOD sp. z o.o., Powązkowska 44c, 01-797 Warszawa, NIP: 5252705240.

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo skontaktować drogą elektroniczną: ochronadanych@incood.com lub korespondencyjnie na adres ul. Powązkowska 44c, 01-797 Warszawa z dopiskiem „Inspektor Danych Osobowych”.

Państwa dane będziemy przetwarzać w celu odpowiedzi na zapytanie, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zwanego dalej „RODO”) - przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy, do momentu ustania przydatności.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. W dowolnym momencie mogą Państwo uzyskać dostęp do ich treści, sprostować je oraz zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania lub zlecić ich usunięcie. Mają również Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania danych oraz do ich przeniesienia. W przypadku stwierdzenia naruszenia danych mają Państwo możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (poprzednio GIODO).